29 thoughts on “Gaye Su Akyol: ‘İstikrarlı hayalleri’ ve yurt dışındaki başarısı

 1. tebrikler gaye su akyol iyi ki varsın ! evet gerçekten istikrarlı hayal hakikattir ! gerçek bir sanatçısın, çok seviyoruz, inşallah ülkemizde de tam anlamıyla kıymetin bilinir ❤️

 2. Bütün röportajlarını izledim. Melikşah Altuntaş'la olan Caner özyurt'la olan . Müziğin gibi karakterin de çok güzel

 3. Sadece istediğimiz şeyi istemek yeterli olur mu?💋 …..ben kısa bir süredir dinliyorum 👂 müzik ve sesi özgün ve konuşmaları birikimli olduğu anlaşılıyor.çok genç ama yıllardır müziğin içinde sanki ???

 4. kendisi bunun olabildiğince farkındadır da ben yine de şu yorumu yapayım onun sayesinde ben ve benim gibi bir çok kişi kendisini daha çok bir bireymiş gibi hissediyor, hayata duydukları yabancılık azalıyo. ne denir bilmiyorum gerçekten böyle birisi varolduğu için o kadar mutlu oluyorum ki iyi ki var iyi ki iç güzelliğini dışa döndürmeyi istiyo ve bunu muhteşem bi şekilde başarıyo.

 5. Müziklerini çok önemsediğim birisi ve kişi olarakta böyle güzel bir karakter ve içinde yaşadığı dünyasınin olduğunu öğrenmekte ayrı bir zevk veriyor. Erkin Koray ve nicelerinide albümünde tanıtmak için yer verdiğide ne kadar kaliteli bir kişi olduğunu gösteriyor.

  Umarim Almanyada da böyle samimi ve klas bir barda konser verir de, gideriz😄

 6. Bu muzik eski Beyoglu pavyonlarinda calinan, minibuslerde dinlenen, elektrikli baglama ile arabesk vokal? Neresi Rock'n Roll bunun.

 7. Kendiniz olma riskini almakla kalmayıp, bir de kendinizin en iyi versiyonuna ulaşmışsınız, tebrikler Gaye hanım😊darısı bizlere diyelim😊
  Yeteri kadar param olsa düşünmeden sponsor olurdum mini kompleks hayalinize ama inanıyorum ve biliyorum ki bir gün bu da gerçekleşecek.
  Gururlanıyoruz ve ilham alıyoruz👏🧿

 8. Bence ortalama bir sanatci, cok fazla abartmamak lazim. Sarki sozleri ve sesi idare eder, yanindaki muzisyenleri cok basarili buluyorum bana gore grubun tek artisi onlar.

 9. Such a talent. I'm glad that London found her so. I was lucky to see her in live concert in Gumusluk where I live last summer after a write up in The Guardian.

 10. Keşke hayalindeki müzik kompleksini açsan da Gaye Su Akyol'un izini taşıyan daha fazla müzik insanı aramıza karışsa. Duruşunla, varlığınla, müziğin ve varoluş felsefen ile iyi ki varsın.

 11. Songline Music Awards etnik müzikler için genellikle Afrikalı veya Hintlilere verilen bir ödül. Middle East dalında Arap müzigi yapan bir Türk'e verilerek Türkleri de bu sınıfta degerlendirmeleri manidar tabii..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *